Česko-německá kontaktní databáze

VD36-15: Caritasverband Frankfurt/ Jugendclub Fechenheim Nord

Kontaktní údaje
Uwe Most
Telefon: +49(0)69-418030
jugendclub.fechenheim@caritas-frankfurt.de

Klíčová slova:

Hledáme

nezisková organizace, spolek, neformální skupina mladých lidí, setkání / výměna mládeže,

O nás

Jsme středisko volného času v jedné z okrajových částí Frankfurtu.

Co plánujeme

„Hip Hop on the road“

Koncept mezinárodního tanečního (Hip Hop) setkání v trojúhelníku Polsko, Čechy, Německo v létě (srpen) 2016.

My, taneční skupina při středisku volného času Fechenheim Nord (věk našich tanečníků: 16 - 22), bychom rádi v rámci mezinárodního setkání navštívili s cca. 9 lidmi Prahu a Krakov. V těchto městěch bychom se rádi setkali s podobně velkou skupinou, secvičili s nimi choreografii, kterou bychom následně společně zatančili někde na veřejnosti v daném městě. Vše by se zároveň filmovalo.

Na to hledáme skupinu z Vašeho okolí, která by měla zájem.

Vidíme přitom dva možné scénáře:
a) německá skupina navštíví obě města a skupiny vždy na jeden týden. Na konci týdne se bude konat společné představení. Poté bude pokračovat naše skupina na své cestě dál. To znamená, celkem budeme na cestě 2 týdny. Pokud by dokázala hostitelská skupina poskytnout ubytování, byli bychom velmi rádi. O zajištění skupiny se postará skupina sama.

b)Všechny tři skupiny se vydají společně na Tour po třech zemích a budou pracovat na společném tanečním konceptu, který budou dále rozvíjet. Společně vystoupí ve všech třech městech. Domácí skupina by přitom pozvala zbylé dvě skupiny k sobě a pokud by to bylo možné, poskytla by ubytování. Tour by trvala 3 týdny. O zajištění jednotlivých skupin by se starala každá skupina sama.

Uwe Most

Naše jazykové znalosti

němčina, angličtina, základy francouzštiny, základy italštiny